Dostawy: Gdańsk/Gdynia/Sopot pon, śr, pt o godz. 11-13:30, 13:30-16, 18-21
Extra Options

Zero-waste

Traktujemy bardzo poważnie problem śmieci. Nasze produkty są w 100% zero waste. Wszystko jest wielokrotnego użytku i wraca do nas, zarówno słoik, wieczko, uszczelka jak i etykieta. Także nasze przesyłki dostarczamy w zwrotnych stalowych koszach, które myjemy i wyparzamy. Słoiki Weck można kupić w Polsce w cenie od 7 zł w górę, są drogie i trwałe. Nam udało się cenę tych słoików wraz z zwrotnymi etykietami ustalić na poziomie 5 zł, tak aby koszt ten nie był zabójczy, ale też, aby się Wam opłacało je zwracać :). Dzięki temu płacisz kaucje tylko raz, a przy kolejnych zakupach, zaznaczasz, że masz słoik i etykietę do oddania co automatycznie zmniejsza Tobie cenę dania o 5 zł.

Jako pierwszy catering w Polsce wdrożyliśmy w 100% zero-waste system kaucyjny!

Zwrotne etykiety? proszę bardzo!

Przez wiele miesięcy pracowaliśmy nad naszym autorskim kształtem etykiet, których dwa rodzaje pasują zarówno do słoików Weck jak i twist.


Nasze serce jest w słoikach typu Weck, dlaczego?

Słoiki Weck są dwa razy cięższe od słoików twist, dzięki czemu są trwalsze i mają więcej zastosowań np. można w nich piec desery, pasztety.

Stożkowaty kształt słoików pozwala na łatwe wyjmowanie posiłków, są pięknym elementem kolacji czy uroczystego obiadu, nie trzeba ich zawartości przekładać.

Ten kształt ma także bardzo ważną cechę – słoiki Weck można układać w stosy co zmniejsza potrzebną powierzchnię do przechowywania ich dwukrotnie w stosunku do słoików twist.

Ostatnią, nieznaną dotąd możliwością którą udało nam się odkryć to pakowanie próżniowe/w atmosferze ochronnej w słoikach typu Weck. Już wkrótce w naszej ofercie pojawią się sałatki, desery i inne specjały, które właśnie w ten sposób najlepiej zachowują świeżość. Oczywiście wszystko w 100% zero-waste w zwrotnych opakowaniach, które chętnie od Was przyjmiemy!