Dostawy: Gdańsk/Gdynia/Sopot pon, śr, pt o godz. 11-13:30, 13:30-16, 18-21
Extra Options

FAQ

Jakie metody płatności wspieracie?

Można płacić BLIKiem, przelewem, kartą przy złożeniu zamówienia lub wybrać „płacę przy odbiorze” i wówczas w lokalu Ziemiosfery na ul. Dmowskiego 10B można zapłacić gotówką lub kartą, a w lokalu na ul. Apollina 16 na Kowalach – gotówką. Jest też możliwość płatności fakturą gdy jesteś firmą. Wystawiamy wówczas fakturę po realizacji zamówienia.

Czy mogę oddać same słoiki?

Jeśli nie planujesz już nic od nas zamawiać, a chcesz zwrócić słoiki, etykiety lub kosze najlepszym rozwiązanie będzie zwrócić je w naszych sklepach partnerskich gdzie otrzymasz za nie zwrot kaucji.

Czy będzie więcej dań?

Tak! codziennie pracujemy nad nowymi przepisami, napisz do nas na FB, chętnie pogadamy 🙂

Ile kosztuje dostawa?

Na terenie całego Trójmiasta dostawa jest za darmo gdy zamówienie przekroczy kwotę 99 zł. Poniżej tej kwoty koszt to 9 zł na terenie Gdańska i Sopotu lub 19 zł na terenie Gdyni. Jest także możliwość odbioru osobistego w lokalu na ul. Apollina 16, 80-180 Gdańsk Kowale lub w lokalu .Ziemiosfery na ul. Dmowskiego 10B.

Jak dbacie o czystość słoików?

Każdy słoik po zwrocie jest dezynfekowany alkoholem, następnie myty ręcznie, a na końcu myty w zmywarce z wyparzarką.

Czy dowozicie poza Trójmiasto?

Aby ograniczyć ślad środowiskowy planujemy otworzyć nowe placówki naszych lokali w danych miastach zamiast dostarczać przez całą Polskę słoiki. To bardzo szkodliwe dla środowiska, dlatego lepiej gdy są one produkowane lokalnie i dostarczane lokalnie. Obszar naszych dowozów można zobaczyć tutaj.