Dostawy: Gdańsk/Gdynia/Sopot pon, śr, pt o godz. 11-13:30, 13:30-16, 18-21
Extra Options

FAQ

Jakie metody płatności wspieracie?

Można płacić BLIKiem, przelewem, kartą przy złożeniu zamówienia lub wybrać „płacę przy odbiorze” i wówczas w lokalu na ul. Piekarniczej 6 w Gdańsku można zapłacić gotówką. Jest też możliwość płatności fakturą gdy jesteś firmą. Wystawiamy wówczas fakturę po realizacji zamówienia.

Czy mogę oddać same słoiki?

Jeśli nie planujesz już nic od nas zamawiać, a chcesz zwrócić słoiki, etykiety lub kosze najlepszym rozwiązanie będzie zwrócić je w naszym lokalu na Piekarniczej 6 w Gdańsku lub w naszych sklepach partnerskich gdzie otrzymasz za nie zwrot kaucji.

Czy będzie więcej dań?

Tak! codziennie pracujemy nad nowymi przepisami, napisz do nas na FB, chętnie uwzględnimy ciekawe pomysły 🙂

Ile kosztuje dostawa?

Dostawa jest za darmo gdy zamówienie przekroczy kwotę 150 zł. Poniżej tej kwoty koszt dostawy to 20 zł. Jest także możliwość odbioru osobistego w lokalu na ul. Piekarniczej 6, 80-126 Gdańsk.

Jak dbacie o czystość słoików?

Każdy słoik po zwrocie jest myty ręcznie, a następnie myty w zmywarce z wyparzarką.

Czy dowozicie poza Trójmiasto?

Aby ograniczyć ślad środowiskowy planujemy otworzyć nowe placówki naszych lokali w danych miastach zamiast dostarczać przez całą Polskę słoiki. To bardzo szkodliwe dla środowiska, dlatego lepiej gdy są one produkowane lokalnie i dostarczane lokalnie. Obszar naszych dowozów można zobaczyć tutaj.