Dostawy: Gdańsk/Gdynia/Sopot pon, śr, pt o godz. 11-13:30, 13:30-16, 18-21
Extra Options

Strona Główna, co i jak

Naszą misją jest dobro naszej planety, a unikanie produktów pochodzenia zwierzęcego uznawane jest za najlepszy sposób aby zmniejszyć negatywny wpływ ludzi na środowisko. Staramy się, by wszystko co wytwarzamy służyło do wielokrotnego użytku. Nasze słoiki, a nawet ich etykiety i ulotki, są zwrotne.

Poznaj nasz 100% zero-waste sklep

Zero waste
bez plastiku,
zwrotne słoiki Weck,
zwrotne etykiety!

Roślinne
humanitarne, bez produktów
pochodzenia zwierzęcego.

Pasteryzowane, zamykane w atmosferze ochronnej
miesiąc lub dwa tygodnie przydatności.
Data jest zawsze na słoiku.
Sterylnie i bezpiecznie.


Jak to działa ?

Wybierz produkty

Złóż zamówienie online lub przez telefon i odbierz je przed lokalem lub na dowóz. Dowozimy za darmo (przy zamówieniach powyżej 50 zł) na terenie całego Trójmiasta.

Odbierz w domu lub w lokalu

Odbierz zamówienie przed lokalem lub dostaniesz je prosto pod Twoje drzwi. Dowozimy od poniedziałku do piątku na terenie całego Trójmiasta.

Zwróć opakowania

Składając następne zamówienie zaznacz ilość słoików które zamierzasz zwrócić, a kaucja zostanie odliczona od zamówienia. Przekaż nam te słoiki i etykiety podczas odbioru zamówienia.

Restauracja w twoim domu 
Chcemy zaoszczędzić ci czas kiedy nie masz ochoty na gotowanie, a potrzebujesz pomysłu na obiad dla siebie, rodziny lub na imprezę okolicznościową.
Nasze dania są pasteryzowane lub zamykane w atmosferze ochronnej (w słoikach!) co pozwala na przechowywanie dania od 2 tygodni do kilku miesięcy. Dzięki temu możesz w każdej chwili sięgnąć po pyszne curry lub słodkie tiramisu.

Pyszne, zdrowe i tanie!

Nasze dania tworzone są przez wegańskich kucharzy z wieloletnim doświadczeniem. Produkowane ze świeżych składników, w wydajny sposób tak, aby ich cena pozwalała Wam delektować się naszymi daniami codziennie!

Słoik 500g curry wraz z słoikiem 300g ryżu to obiad dla dwóch osób.

Cena takiego zestawu to tylko 19 zł, co daje 9,5 zł na osobę!

Odbiór dań, zwrot słoików, etykiet i koszy w lokalu

Nasze dania możesz także odebrać w lokalu, w Gdańsku Kowalach na ulicy Apollina 16, wybierając go na stronie jako miejsce dostawy zamówienia. Otrzymasz w ten sposób 5% zniżki na dane zamówienie. W lokalu możesz też zwrócić opakowania i odebrać bon na następne zakupy.

Zwrot słoików bez ponownego zamówienia

Jeśli nie planujesz już nic od nas zamawiać, a chcesz zwrócić słoiki, etykiety lub kosze najlepszym rozwiązanie będzie zwrócić je u nas w lokalu w Gdańsku Kowalach na ulicy Apollina 16. Drugą możliwością jest zamówienie naszego kuriera wyłącznie po ich odbiór (koszt 19zł na terenie Trójmiasta).